A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Благодатненська селищна рада
Волноваського району

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

Дата: 03.01.2020 20:58
Кількість переглядів: 115

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

 

  про  встановлені  Законами  України  «Про  місцеве самоврядування в Україні»   та   «Про запобігання  корупції»  обмеження,  щодо осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування

 

Стаття 45. «Подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування» -  зобов’язує  щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.

       Особи, які припиняють діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за період, не охоплений раніше поданими деклараціями.

       Особи, які припинили діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, зобов’язані наступного року після припинення діяльності подавати  декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора