A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Благодатненська селищна рада
Волноваського району

Новини

продаж алкогольних напоїв військовим

Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 27.03.2015 року № 115 «Про встановлення заборони щодо продажу алкогольних та слабоалкогольних напоїв» (із змінами) (далі – розпорядження) на території Донецької області заборонено продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних та слабоалкогольних напоїв, вин столових (далі – алкогольні напої) особам у військовій формі чи таким, які мають очевидні ознаки, що свідчать про проходження ними військової служби та наявності інформації, що свідчить про причетність особи до Збройних Сил України, чи інших військових формувань, передбачених законодавством.

11:29 17.09.2020

АДАПТИВНИЙ КАРАНТИН

Адаптивний карантин в Україні подовжено до 31 жовтня. Таке рішення Кабінет Міністрів ухвалив сьогодні, 26 серпня. Міністр охорони здоров’я Максим Степанов зауважив, що документ передбачає посилення низки обмежувальних заходів.

13:29 27.08.2020

ХЛОРУВАННЯ МАГІСТРАЛЬНИХ ВОДОВОДІВ

Волноваське ВУВКГ КП "Компанія "Вода Донбасу" доводить до відома всіх спо-живачів, що в зв'язку з проведенням щорічної санітарної обробки мереж централізова-ного водопостачання з метою профілактики та попередження гострих кишкових ін-фекцій, керуючись ст.5 Закону України " Про захист населення від інфекційних захворювань " – 28.04.2020 р.,  29.04.2020 р. та  30.04.2020 р.  Покровським РВУ та Волноваським ВУВКГ КП «Компанія «Вода Донбасу» буде проводитись хлорування магістральних водоводів  Великоанадольська фільтрувальна станція – Новотроїцьке, Великоанадольська фільтрувально станція – Волноваха та системи централізованого водопостачання м. Волноваха, смт. Новотроїцьке, смт. Ольгінка, сел. Ближнє, с. Стрі-тенка, с. Польне, с. Лісне, с. Діанівка, сел. Графське, с. Зелений Гай.

13:36 24.04.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора